Kabát 11. 11. 2017 / Zlín

Kapela Kabát ukázala svou monstrózní show ve Zlíně.

Kabát vyrazil na podzimní turné, kapela se vrátila do hokejových hal a nevynechla v sobotu 11. listopadu Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně.

Jejich koncertní šňůra začala před měsícem 11. října v Chomutově a končí 28 listopadu v O2 Areně v Praze. Kapela se do Zlína vrátila po dlouhých deseti letech tak není divu, že o vstupenky byl obrovský zájem. Přišli fanoušci všech věkových kategorií.

Uprostřed plochy, po které se obvykle prohánějí hokejisté, vyrostlo pódium neskutečných rozměrů které nabízí unikátní možnost stání přímo v srdci samotné scény. Nechyběly světelné efekty, obří prskavky nebo sněhové vločky, které ochladily hokejovou halu při písničce Na sever.

Kabát a hosté

Kapela odehrála své největší hity a zazněly i songy z jejich nejnovějšího alba Do pekla / do nebe. Kapela v průběhu koncertu přivítala na podiu i dva hosty, kteří spolupracovali na jejich nejnovější desce. S novou písní „Valkýra“ přivítal frontman Pepa Vojtek na podiu Alici Kodýtkovou s violoncellem. Píseň o mysliveckém plese doprovodil na podiu s basou Ivo „Rafan“ Traxmandl, který je členem pražské punk-rockové kapely Pipes and Pints.

Foceno pro xichty.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *